Rádi bychom vás upozornili, že dodržujeme veškerá aktuální hygienická opatření, která jsou důležitá pro vaší i naší ochranu zdraví. Kvůli vašemu bezpečí využíváme bezkontaktní nabídky našeho barového menu pomocí QR kódu.

Děkujeme za pochopení a věříme, že to společně zvládneme.

Bacchus Kriekenbier - Horký / Hot

Bacchus Kriekenbier - Horký / Hot foto
Objem: 150ml Obsah alkoholu: 5.8% Stupňovitost 13°

Pivovar:
Van Honsebrouck
Pivní styl
Fruit Beer
Přívlastek:
Zimní speciál
Popis:
Bacchus Kriekenbier je osvěžující višňový Ale vařený podle původního vlámského stylu s jiskrnou sladkokyselou chutí višní. Základ tvoří hnědé pivo Oud Bruin (starovlámské hnědé), které následným zráním na višních získává charakteristickou sladkokyselou příchuť. Má nádhernou karmínově červenou barvu a intenzivní višňovou vůni. Na patře zanechává jemnou sladkost a v chuti se prosadí plná textura šťavnatého ovoce. Doznívá v lahodné kyselosti. Xavier Vanhonsebrouck o tomto pivu říká: "Svrchně kvašené ovocné pivo, které svádí sladkou chutí třešní. To je prostě náš Bacchus Kriekenbier!"

Doporučení:
V zimním období se tento Bacchus podává pro zahřátí horký. V této podobě se jeho chuťové tóny a vůně umocní a doznívání je výrazně sladkokyselé. Skvěle se tak hodí k pokrmům neboť se po něm dobře tráví.

Všechna piva v nabídce obsahují lepek a alergen číslo 1- obiloviny. - All beers on menu contain gluten and allergen # 1- cereals.