Rádi bychom vás upozornili, že dodržujeme veškerá aktuální hygienická opatření, která jsou důležitá pro vaší i naší ochranu zdraví. Kvůli vašemu bezpečí využíváme bezkontaktní nabídky našeho barového menu pomocí QR kódu.

Děkujeme za pochopení a věříme, že to společně zvládneme.

Baptist Wit

Baptist Wit foto
Objem: 330ml Obsah alkoholu: 5% Stupňovitost 12°

Pivovar:
Van Steenberge
Pivní styl
Wit
Popis:
Baptist Wit je svrchně kvašené, lehké, osvěžující pšeničné pivo. Má slámově žlutou barvu a lehké citrusové aroma s bylinnými tóny. Pivo příjemně doplňuje dotek koriandru a pomerančové kůry.

Historie:
1784 byl rok, kdy Jan Baptist De Bruyne položil pivovarnické základy Van Steenberge. Proto není lepší pocta zakladateli pivovaru než piva Baptist. Protože neexistovalo chlazení, piva se v té době vařila zásadně v zimě. Po uvaření byla distribuována rovnou do hospod, což je praxe, která dodnes přetrvává. Výsledkem je přístupné řemeslné pivo s plnou a bohatou chutí. Piva se vaří s moderními technikami a s úctou ke své bohaté historii. Recept, na který by byl Jan Baptist právem hrdý.

Doporučení:
Vhodné pro osvěžení.

Všechna piva v nabídce obsahují lepek a alergen číslo 1- obiloviny. - All beers on menu contain gluten and allergen # 1- cereals.