Rádi bychom vás upozornili, že dodržujeme veškerá aktuální hygienická opatření, která jsou důležitá pro vaší i naší ochranu zdraví. Kvůli vašemu bezpečí využíváme bezkontaktní nabídky našeho barového menu pomocí QR kódu.

Děkujeme za pochopení a věříme, že to společně zvládneme.

Panáky / Shots

0,04l Grey Goose vodka 95,- Kč
Grey Goose je ultra premium vodka, která je vyráběná a lahvovaná ve francouzském Cognacu. Způsob destilace je tzv. Pot Still a filtruje se přes aktivní uhlí. Oplývá lehce kouřovým aroma s náznakem máty a obilí.
0,04l Hendrick's gin 115,- Kč
Hendrick´s Gin je vyráběn ve městě Girvan ve Skotsku firmou William Grant & Sons. Využívá dvě metody destilace – Bennet still a Carted-Head still. V ginu najdete esenci z okvětních lístků růže (Bulgaria Rosa Damascena) a okurek.
0,04l Glenlivet Founder's Reserve 40% 140,- Kč
Whisky s vůní citrusu a pomerančovníku. Vyznačuje se sladkou chutí, ovocným nádechem pomeranče a hrušky, vyvážené jablkem. Dokončení je dlouhé, měkké a krémové.
0,04l Becherovka 90,- Kč
Tradiční český bylinný likér, vyráběný v Karlových Varech. Vyrábí se z více než dvaceti druhů bylin a koření a neobsahuje žádné chemické přísady. Někdy se jí přezdívá „třináctý karlovarský pramen“.
0.04 l Beefeater London 95,- Kč
Beefeater, je jediný gin, který se vyrábí přímo v Londýně. Osvěžující, čistý a zároveň ostrý gin s nepatrným nádechem citrusů a ovoce, vyvážený chutí koření. Je výborným základem pro různé koktejly.
0,04 l Jack Daniel's old N°. 7 120,- Kč
0,04 l Bacardi Carta Blanca 37,5% (Portorico) 90,- Kč
Bacardi je jeden z nejpopulárnějších rumů, který je typický svou lehkostí, jemností a suchou chutí. Je využíván k míchání drinků.
0,04 l Jägermeister 95,- Kč
Šestapadesát ingrediencí (vzácné a exotické byliny, dřevo, koření, plody, semena a kořeny) dodává tomuto alkoholickému nápoji z německého Wolfenbüttelu jedinečnou a charakteristickou chuť Jägermeisteru.
0,04 l Žufánek Slivovice 115,- Kč
Slivovice je ovocný destilát s chutí a vůní po švestkách. Vyrábí se z vyzrálých švestek s pevně stanovenými poměry odrůd a tím je zajištěna originálnost pravé slovácké slivovice
0,04 l La Cofradia Blanco 130,- Kč
La Cofradia Blanco je 100% blue agáve tequila, která neprošla zráním v sudech.Plná chuť tequily La Cofradia Blanco se stopou citrusů přímo vybízí k vychutnání jen tak.
0,04 l Žufánek Hruškovice 125,- Kč
Hruškovice je další produkt z řady archivních destilátů Žufánek stařených v dubových sudech.
0.04 l Mintis Gin Clementine 115,- Kč
Mintis Clementina Vám přináší aroma zralých mandarinek s nádechem svěží máty a dotekem jalovce. Nejlépe si ho vychutnáte s kvalitním tonikem
0.04 l Mintis Gin Ribesa 115,- Kč
Tento gin si vás podmaní vůní zralého černého rybízu spolu s divokým jalovcem, piemontskými bylinami a lehkým dotekem máty z Pancalieri.
0.04 l Appleton Estate 12 Y.O. 130,- Kč
Appleton 12 Y.O.je směsí rumů, z nichž nejmladší zrál 12 let. Má komplexní aroma a robustní chuť s tóny dřeva, ovoce, kakaa, pomerančové kůry a mandlí.
0.04 l Meticho Rum & Citrus 125,- Kč
Hlavní složky delikátního hřejivého likéru Meticho tvoří sametový středoamerický rum a infuze z kůry italských pomerančů.
0.04 l Beach House 125,- Kč
Beach House Spiced je vyráběn na ostrově Mauricius. Základem pro jeho výrobu je tradiční rum z melasy z destilerie Grays, jež je oslazen starým třtinovým sirupem smíchaným s agricole rumem, zrajícím dva roky v dubovým sudech.
0.04 l Millonario XO 270,- Kč
Peruánský rum Millonario XO má sametovou sladkost s dotekem hořké čokolády.
0.04 l R.L.Seales Foursquare 10 YO 160,- Kč
R.L. Seale’s zraje deset let v tradičních sudech z amerických dubů, které dříve obsahovaly bourbon.
0.04 l Duppy Share Aged 120,- Kč
Duppy Share je směsí prémiových rumů z dvou karibských ostrovů, Barbadosu a Jamajky. Každý z rumů má specifický styl, ale spolu tvoří skvělý blend, do kterého se nepřidávají žádné další přísady.
0.04 l Paranubes Rum 145,- Kč
Paranubes je rum pocházející z Mexica. Vyrábí se tradičně a je přirozeně fermentovaný z čerstvé šťávy lokální cukrové třtiny.
0.04 l Pivní pálenka - ACQUAVITE DI BIRRA 145,- Kč
Vzácný Friulský řemeslný pivní destilát zrající v dubových barikových sudech, který dodává vzácné a jedinečné tóny.